Uygulamaları Hafiza Kartına Taşımak

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Telefonumda yer kalmadı bende hafıza kartı alacağım. Uygulamaların tamamını hafıza kartına taşıyabileceğim bir uygulama var mı? Mesela GTA San Andreas'i indiriyorum. Telefondan hafıza kartına taşıyorum ama sadece APK dosyasını taşıyor. Ben OBB dosyasını da taşımak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonumda yer kalmadı bende hafıza kartı alacağım. Uygulamaların tamamını hafıza kartına taşıyabileceğim bir uygulama var mı? Mesela GTA San Andreas'i indiriyorum. Telefondan hafıza kartına taşıyorum ama sadece APK dosyasını taşıyor. Ben OBB dosyasını da taşımak istiyorum.

Android sürümün nedir ?

Paralı sürümün açıklamasında hafız kartını uygun formatta kullanırsan yapabileceğini söylüyor 3 liraymış bence denenebilir. Ben genelde internetten indirdiğim obb dosyalarını doğrudan sdkarta yüklüyorum ama halihazırda yüklü olanları taşımayı denemedim.

Paralı sürümün açıklamasında hafız kartını uygun formatta kullanırsan yapabileceğini söylüyor 3 liraymış bence denenebilir. Ben genelde internetten indirdiğim obb dosyalarını doğrudan sdkarta yüklüyorum ama halihazırda yüklü olanları taşımayı denemedim.
Peki teşekkürler.

Oyun kurulumunu SD karta yaptıysanız obb dosyalarını da el ile taşıyabilirsiniz. Oyunun obb dosyalarını SD kart içindeki Android/obb klasörüne kopyalayın.

2. seçenek olarak da SD kartı önce biçimlendirin ve depolama ayarlarından dahili depolama olarak ayarlayın. Şunu unutmayın ama SD kartı daha sonra ne başka telefonda ne de bilgisayar üzerinde kullanamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı