Uygulamaları tamamen kaldıran ücretsiz program

Bildiğiniz gibi Driver Booster programı da sürücü güncelleme işine yaradığına inanılıyor.
Evet o konuda ben de hem fikirim okursanız zaten dediğimi anlayacaksınız Iobit uninstaller programının kullanılırken dikkatli olunursa gayet kaliteli bir program olduğunu dile getirdim.
Son olarak ta sürücü güncellemelerinin kendi sitesinden elle yapılması gerektiğini düşünüyorum.

IObit uninstaller programının kullanılırken dikkatli olunursa gayet kaliteli bir program olduğunu dile getirdim.
Ben de daha önceki yazdığım gönderide daha kaliteli ve ayrıntılı bir şekilde çalışan (hem de ücretsiz) çalışabilen programlar önerdim. Önerdiklerim yerine sizden sürekli para isteyen program kullanmak istiyorsanız sizin kararınızdır.

İnternette biraz araştırarak crack yapmadan (kesinlikle önermiyorum) kullanmanın yolları mevcut.
Bu kadar çok uğraşmak yerine açık kaynak kodlu ve ücretsiz yazılımlara göz atılabilir. Bulk Crap Uninstaller programını öneririm. Piyasadaki birçok programdan daha ayrıntılıdır.

Bu kadar çok uğraşmak yerine açık kaynak kodlu ve ücretsiz yazılımlara göz atılabilir. Bulk Crap Uninstaller programını öneririm. Piyasadaki birçok programdan daha ayrıntılıdır.
Açık kaynak kodlu programlar her halükarda daha güvenlidir.Yeterli ingilizceniz varsa onu kullanmanız uygundur.
Eğer bu programı çok fazla gelişmiş buluyorsanız ve sadece program kaldırmak istiyorsanız Revo Uninstaller Freeware kullanabilirsiniz.
Programı deneyimlemediğim için ilk kullanıcı için hangisi daha uygundurla alakalı bir yorum yapamamıyorum. Iobit uninstallerın arayüzünün türkçe olmasından ve kolay arayüzünden dolayı iobit kullanılmasını öneriyorum yoksa zaten hiç bu programları indirmeden kendi elinizle o işlemleri daha uzasa da yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı