Ücretsiz Sürücü Bulan Program Önerisi

BizonTR

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sürücü bulan ve ücretsiz bir program biliyor musunuz? Daha önce biraz araştırdım ama çoğusu örneğin eksik 5 sürücüden 2'sini buluyor diğer 3'ü için para istiyor. İnternete girip de aramak zor oluyor. Mesela Driver Booster denedim onda öyle oluyordu. Max Driver'da ise günde 2 sürücü indiriliyordu. Bunlarla karşılaşmayacağım ücretsiz bir sürücü programı biliyor musunuz? Ayrıca kaliteli ve güvenilir olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver kurma yazılımlarının hepsi sorunlu ve yanlış driver kuruyor. Driverı bulmak zor değil. Anakart ve ekran kartı sitesinde bulunan sürücüleri kurman yeterli.

Arkadaşlar Benim Telefonumu PC USB Mtp aygıtı OLarak Görüyor Ve sürücüsü Güncellenmiyor Hata Veriyor Bnede İnternnetten İNdirip ATmaya Çalıştığımda Windows BU AYGIIN SÜRÜCÜLERİNİN GÜNCEL OLDUĞUNU SÖYLEDİ Not: Telefonum Brick Oldu Ne Yapabilirim Telefon Markası Avea İNtouch 3 large (Zte blade q maxi) Yani Bunu bir programla veya Kendimiz Nasıl düzeltiriz Odin Ve flash tool da cihazı görmüyor bunu yapınca görürmü Ona göre Rom Bulcam

Arkadaşlar, sürücü bulan ve ücretsiz bir program biliyor musunuz? Daha önce biraz araştırdım ama çoğusu örneğin eksik 5 sürücüden 2'sini buluyor diğer 3'ü için para istiyor. İnternete girip de aramak zor oluyor. Mesela Driver Booster denedim onda öyle oluyordu. Max Driver'da ise günde 2 sürücü indiriliyordu. Bunlarla karşılaşmayacağım ücretsiz bir sürücü programı biliyor musunuz? Ayrıca kaliteli ve güvenilir olursa sevinirim.
En doğrusu sürücüleri kendi sitelerinden indirmek ama yeni bir program buldum ''Snappy Driver İnstaller'' portable bir program torrent usulü çalışıyor deneye bilirsin.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı