Uygulamaları ve oyunları tamamen SD karta taşımak

Mobil cihazımdan fotoğraf yükleyeceğim.
Buyrun.
Attığınız görsel için çok teşekkür ederim. Uygulamaya bastığımda uygulama verilerine giriyor. Girdiğim sayfada ise depolama sekmesine girdiğimde ekran görüntünüzün bulunduğu gibi bir panel ile karşılaşmıyorum. Evet depolama hakkında veriler bulunuyor ama SD kart yada benzeri hiçbir ibare yok.

Attığınız görsel için çok teşekkür ederim. Uygulamaya bastığımda uygulama verilerine giriyor. Girdiğim sayfada ise depolama sekmesine girdiğimde ekran görüntünüzün bulunduğu gibi bir panel ile karşılaşmıyorum. Evet depolama hakkında veriler bulunuyor ama SD kart ya da benzeri hiçbir ibare yok.

SD kartınız takılı mı? İçine fotoğraf, dosya yüklediniz mi şu an kullanımda mı?

Attığınız görsel için çok teşekkür ederim. Uygulamaya bastığımda uygulama verilerine giriyor. Girdiğim sayfada ise depolama sekmesine girdiğimde ekran görüntünüzün bulunduğu gibi bir panel ile karşılaşmıyorum. Evet depolama hakkında veriler bulunuyor ama SD kart yada benzeri hiçbir ibare yok.
Benim telefonumda oluyor ama her uygulama da olmuyor. Beş-on tane uygulamaya bakın olan var mı?

Son düzenleme:
Kesin çözmüşsündür ama cevap veresim geldi. Telefonun SD kartını dahili depolama ile birleştirirsen taşıyabiliyorsun. Eski telefonumda direkt taşınıyordu niye böyle oldu bilmiyorum.

Geri
Yukarı