Uygun fiyat mouse önerisi

Yasindma

Centipat
Daha fazla  
2 model buldum fakat FPS oyunlarında sensörleri iyi çalışmıyormuş sanırım ki ben de bu sorun için değiştiriyorum mouse çevirince sapıtıp kafasına göre yerlere gidiyor.
Bu modellerde sorun çıkar mı ya da başka önerileriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum teşekkürler.

2 model buldum fakat FPS oyunlarında sensörleri iyi çalışmıyormuş sanırım ki ben de bu sorun için değiştiriyorum mouse çevirince sapıtıp kafasına göre yerlere gidiyor.
Bu modellerde sorun çıkar mı ya da başka önerileriniz varsa paylaşırsanız memnun olurum teşekkürler.
İkisi de kötü. Bütçe nedir?

İkisi de kötü. Bütçe nedir?
fazla para vermeden 150 200 e çözmek istiyordum da mecbur 400 civarı alacağım sanırım eski kullandığım mouse rival110 su o yüzden rival3 düşündüm ama herkes onun üstüne razer modellerini tavsiye ediyor sizin tavsiyeniz varsa bakabilirim elim 19 20cm bişey

Rampage SMX-G72 GREEDY 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum.
sensörü iyiyse olabilir rampage kulaklık ve kasa kullanıyorum hiç memnun değilim.

buna göre katar pro nasıl biraz daha ucuzmuş ikisinden birini alırım muhtemelen

Son düzenleme:
Arkadaşlar 300TL civarı Katar Pro alınır mı? Yoksa 100 daha koyup Razer DeathAdder veya Rival 3 mü almalıyım, yoksa başka seçenekler var mı?
Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

Arkadaşlar 300TL civarı Katar Pro alınır mı? Yoksa 100 daha koyup Razer DeathAdder veya Rival 3 mü almalıyım, yoksa başka seçenekler var mı?
Cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.
300TL civarında en iyi mouse bu:

Para eklerseniz en az Viper Mini veya Pulsefire Haste alın.

Geri
Yukarı