Uygun fiyata düzgün gamepad yok

toomanynights

Kilopat
Makaleler
5
F310 kalitesiz ve ölü bölge var deniyor.
F510 stok yok.
F710 kopma sorunları var deniyor.
MSI GC20 sol analogta kronik sorun olarak bozulma var deniyor.
Xbox 360 kolu o kadar çok var ki hangisi orijinal anlamıyorum. Hatta orijinali yok diyenler var.
DS4 için de aynı şeyler geçerli.
Xbox One kolları çok pahalı.
Pusat Pro'yu da sevmeyip iade edenler özellikle bu forumda hayli fazla. Ayrıca tetik tuşlarını aynı anda kullanamıyormuşuz.

Sorunsuz bir gamepad bulamadım. Sizin önereceğiniz başka bir gamepad var mı?

MSI GC20 sol analogta kronik sorun olarak bozulma var deniyor.
Kullanıcı olarak ekleyeyim;
- Analogların dönüşleri iyi değil, yarış oyunları için aşırı kullanışsız.
- LT ve RT tuşlarının hassasiyeti az, tuşlar yarısında basmaya başlıyor. Forza'da drift bile atamıyorsunuz.
- 4 yönlü tuşların üzerine eklenebilen daire aparat nasıl basarsanız basın yanlış yeri algılıyor.

Sanırım bu işin kompetanı (Xbox, Sony, Nintendo vs.) olmayan firmalardan gamepad almamak lazım.

Horipad Pro Xbox One kolu kullanıyorum. Elimde 3 adet de orijinal Xbox One kolu var. Hori daha kaliteli. 9.nesil olan modeline de bakabilirsiniz.

Stok sıkıntısı her yere vurdu. Bu yüzden beklemekten başka çare kalmadı. F310 için ölü bölge var demişsin. Ben 2 yıldır F310 kullanıyorum ama bir sorununu görmedim. Önerir miyim, hayır. Xbox veya DS4 her şekilde daha uzun ömürlü ve daha kaliteliler.

Stok sıkıntısı her yere vurdu. Bu yüzden beklemekten başka çare kalmadı. F310 için ölü bölge var demişsin. Ben 2 yıldır F310 kullanıyorum ama bir sorununu görmedim. Önerir miyim, hayır. Xbox veya DS4 her şekilde daha uzun ömürlü ve daha kaliteliler.
Xbox kolları daha uzun ömürlü değil buna emin olun. Elimde 3 adet tamirli kol var.

PowerA da alabilirsiniz. Microsoft lisanslı kollar arasında.

Ah, kalbim.
1635343370574.png

Geri
Yukarı