Uygun fiyata hızlı sistem toplama

01bahri

Centipat
Daha fazla  
Selamlar.
Çok kısıtlı bir bütçem var. Oyun oynamayacağım fakat hızlı bir sistem toplamak istiyorum.
Öyle ki öncelikle kasa ve anakart almak istiyorum. Diğer ekipmanları bir ay sonra temin etmeyi planlamaktayım.
Müzik dinlemeyi de çok seviyorum.
İlerki zamanlarda da yükseltmeye uygun olması benim için iyi olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Bu arada 65 yaşındayım.
Sevgi ve saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar.
Çok kısıtlı bir bütçem var. Oyun oynamayacağım fakat hızlı bir sistem toplamak istiyorum.
Öyle ki öncelikle kasa ve anakart almak istiyorum. Diğer ekipmanları bir ay sonra temin etmeyi planlamaktayım.
Müzik dinlemeyi de çok seviyorum.
İlerki zamanlarda da yükseltmeye uygun olması benim için iyi olur. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.
Bu arada 65 yaşındayım.
Sevgi ve saygılarımla.
Öncelikle 65 yaşında olmanıza rağmen günümüz teknolojisine ayak uydurmanız beni şaşırttı. Kaç TL bütçeniz var? Kasa ve anakart için ayrı diğerleri için ayrı belirtirseniz kolayca tavsiye verebiliriz.

Öncelikle 65 yaşında olmanıza rağmen günümüz teknolojisine ayak uydurmanız beni şaşırttı. Kaç TL bütçeniz var? Kasa ve anakart için ayrı diğerleri için ayrı belirtirseniz kolayca tavsiye verebiliriz.

İlginize teşekkür ederim. Şaşırmayın lütfen. Toplam 1000 TL bütçem olacak. Bu bütçeyi de iki bölümde kullanacağım. 1.sini hemen, diğer yarısını da 10 Nisan'da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı