Uygun Fiyata AMD Sistem Toplama

semih463

Hectopat
Arkadaşlar 1.500 TL civarı AMD sistem toplamaya karar verdim. Vatan Bilgisayar dan alacağım tüm parçaları. Kendimce bir sistem topladım. Benim istediğim her oyunu kaldırabilecek ve kasmadan takılmadan oynayabileceğim bir sistem .Sizce isteklerime göre uygun mu ve sistem parçaları birbirleriyle uyumlu mu?

BR6RNQ.png

z2l21O.png

Ekran kartı kullanıcağınız için, işlemcide ufak değişiklikler yapılabilir AMD'nin FX 6300 modelide işinizi görücektir.

Kafamda böyle bir sistem topladım bazı parçaları koymadım, şöyle düşündüm Dvd-Rw günümüzde pek kullanılmıyor onun yerini USB bellekler aldı 60 lira kazanç sağlayıp, daha sonrada fan gereksinimini sistemi topladıktan sonraya bırakarak, malum oyun bilgisayarı olduğunu düşünerekten ekran kartını daha üst bir modelle değiştirdim işinizi fazlasıyla görecektir istediğin her oyunu sorunsuz oynarsın.

Dosya Ekleri

• 1500 civarı pc.jpg
    1500 civarı pc.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 463
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı