Uygun Fiyata Nereden Sistem Toplanır?

İndirimleri takip et. QP Bilişim, İtopya, Teknobiyotik gibi siteler bazen çok güzel indirimler yapıyorlar. Vatan'da KDV indirimi olunca baya güzel oluyor. Yurtdışı garantili kabul edersen Sinerji, Nanokatalog gibi sitelerde de ucuz. Aşağıda ki sitelere bak derim

Nanokatalog
İtopya
Sinerji
İnventus
QP Bilişim
Teknobiyotik
Vatan (KDV indirimi genellikle akşam saatleri oluyor)

Her donanım için fiyat farklı oluyor sitelerde kiminde İşlemci ucuzken anakart pahalı oluyor birinde hepsi ucuz gibi iken kasa ve PSU pahalı oluyor flan birbirlerini dengeliyorlar. Fİyat araştırması yapıp her siteyi takip edip en uygunu bulmak lazım. Benim önerdiğim siteler Sinerji, İtopya, Teknobiyotik olur genel anlamda.
Ve büyük indirimler ile KDV indirimi oldumu Vatan ve Hepsiburada gibi sitelerde fiyatlar çok güzel oluyor.

Bu kurda uygun fiyatlı toplamak zor iş imkan varsa yurtdışından getirmen senin için daha iyi olur bende toplamaya çalıştım ama yurtdışında tanıdık var onlardan getirmesini istedim ekran kartında 1 bin tl gibi bir fark oluyor diğer parçalarda fazla birşey oynamıyor ama onların toplamı da 1 bin tl ye denk geliyor toplamda 2 bin tl gibi bir fark oluşur oda askeri maaş [emoji4]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı