Uygun fiyata orijinal Xbox Controller tavsiyesi

Dinozoflar

Hectopat
Selamlar, çakma PS3 ve türevi kollar kullanmaktan sıkıldım. 3. parti yazılım indirmeden Windows 10 ve 11 ile tam uyumlu, orijinal bir Controller istiyorum. Arkadaşım Polonya'da ona sordum fiyatlar Türkiye'den çok azıcık daha uygun. En ucuz görebildiğim 269 zlotydi sanırım (900 küsur lira ediyor). Sizce oradan mı almalıyım yoksa Türkiye'den mi? Yoksa orjinalinin yerine geçecek bir çakma marka da olsa kol biliyor musunuz? Şu an orijinal Xbox Controller'ını ikinci el olarak satan olursa bile tekliflere açığım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alternatiflere bakabilirsin:
İlla Microsoft istiyorsan powera kollara bakabilirsin Microsoft tarafından lisanlı kollardır:

Bizzat kullandığım için önerdim. Yanında telefon için falan da aparatı var ayrı olarak kablo ile de bağlayabiliyorsun. Monster bu boru değil :D

Alternatiflere bakabilirsin:
İlla Microsoft istiyorsan powera kollara bakabilirsin Microsoft tarafından lisanlı kollardır:
İlginçtir powerA markasını arkadaşın attığı Polonya'daki mağazalarda da gördüm, fiyatı tabii ki nispeten daha uygundu. Orjinali kadar kaliteli ise onu alacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı