Uygun fiyata PS Vita nereden bulunur?

grrpaow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
Şu sıralar el konsolu acayip fazla istiyorum. Özellikle PSP veya PS Vita şu an PS Vita PSP oyunları açtığı için daha cazip geliyor ama çok pahalı uyguna nereden bulabilirim?

Şu sıralar el konsolu acayip fazla istiyorum. Özellikle PSP veya PS Vita şu an PS Vita PSP oyunları açtığı için daha cazip geliyor ama çok pahalı uyguna nereden bulabilirim?

Yolda ve evde canım sıkılınca oynayacağım o yüzden pek fazla para bağlamak istemiyorum sizce ne yapayım.
Hocam PS Vita 3000 TL'ye kadar gördüm 2.el sitelerinde.
Sıfırını hoç bir yerde bulamazsanız ama sahibinden 2. el olarak oyunlu alabilirsiniz orada PSP ve PS Vita var

Eminönü Doğubank gibi yerlerde bulabilir miyim?
Telefonun iyiyse PS2 Emulatorleri var ya da PPSP vardı bildiğim bu ikisi işini görür.

Zaten evde PS2 var ama yolda oynamak için PSP mi PS Vita mı alsam karar veremiyorum PS vitada ilk 2 God of War oyunu olduğu sevdiriyor biraz da

Yok hocam, ben imkan dahi vermiyorum ucuz ilana.
3000₺ yazan arkadaşların Nintendo Switch gibi cihazlardan haberleri yok, ellerindekinin ne olduğunu bilmeden satıyorlar, az çok her satıcı gibi.
PSP 500₺, PS Vita 700₺'den daha fazla edecek değildir benim gözümde.

Başka illeri bilmiyorum ancak Ankara'da Ulus bit pazarı veya Kızılay tüp geçit gibi yerlerde belki bulabilirsiniz.

Yok hocam, ben imkan dahi vermiyorum ucuz ilana.
3000₺ yazan arkadaşların Nintendo Switch gibi cihazlardan haberleri yok, ellerindekinin ne olduğunu bilmeden satıyorlar, az çok her satıcı gibi.
PSP 500₺, PS Vita 700₺'den daha fazla edecek değildir benim gözümde.

Başka illeri bilmiyorum ancak Ankara'da Ulus bit pazarı veya Kızılay tüp geçit gibi yerlerde belki bulabilirsiniz.

Çok sağ olun hocam PS Vita fiyatları cidden abartı 1500'den başlıyor 3000'e kadar bence en iyisi PSP zaten hep oynamayacağım için PS Vita'ya para bağlamaya gerek yok

Geri
Yukarı