Uygun fiyata PS Vita nereden bulunur?

Sen yap yapımı çok basit brick olması için kırma işlemi yaparken pili bitmesi lazım cihazın pili fulleyip yapın
Burda söyledim kısaca brick olma olayı kırma işleminde hata almanız durumunda olacak birşey.
Sizin demek istediğiniz 3000 modeli 2000 modeline göre dahamı çok brick oluyor gibi öyle bir şey yok hepsi aynı şekilde oluyor cfwyi düzgün yüklerseniz sorun çıkmaz
@grrpaow aga katılım tarihine bak benden 1 gün sonra katılnışsın

Burada söyledim kısaca brick olma olayı kırma işleminde hata almanız durumunda olacak bir şey.
Sizin demek istediğiniz 3000 modeli 2000 modeline göre daha mı çok brick oluyor gibi öyle bir şey yok hepsi aynı şekilde oluyor CFW'yi düzgün yüklerseniz sorun çıkmaz

Anladım hocam teşekkür ederim
Burada söyledim kısaca brick olma olayı kırma işleminde hata almanız durumunda olacak bir şey.
Sizin demek istediğiniz 3000 modeli 2000 modeline göre daha mı çok brick oluyor gibi öyle bir şey yok hepsi aynı şekilde oluyor CFW'yi düzgün yüklerseniz sorun çıkmaz

Peki hocam tüm baktığım street modeller 6.60 kalıcı kırık oluyor oyun yüklemek için illaki 6.61'mi olması gerekiyor veya 6.60'da alsam olurmmu

Yeni konular

Geri
Yukarı