Uygun fiyatlı 1 TB HDD/SSHD önerisi

12345678

Decapat
Merhaba, bilgisayarımda olan hard diskimin "ölüyorum!" çığlıklarını duyduktan sonra yeni hard disk almaya karar verdim. Hemen almayacağımdan dolayı fiyatı çok değişmeyen bir hard disk ya da hibrit disk istiyorum. Oyun oynuyorum, günlük işlerimi yapıyorum, CoD Modern Warfare'im olmadığı için 10 TB'lık diske ihtiyacım yok :D

Son düzenleme:
WD Blue 1TB, Toshiba P300 1TB ya da Seagate Barracuda 1TB alabilirsiniz. Bu üçü de üzmeyecektir. Benim tercihim en ucuzu hangisi ise o olacaktır.

Hocam forumda çok öneren yok fakat ben 3 yıldır bu markayı kullanıyorum. 512GB ve 128GB olmak üzere hiçbir hız düşüşü yaşamadım 530-460MB/s hızlarda geziniyor. Yurt dışından temin edebilecekseniz 1TB olarak almanızı öneririm. 550TL gibi bir fiyata geliyor. Maksimum 30TL vergi ödersiniz. 580TL gibi bir fiyata 1TB'lık SSD. Gerçekten güzel.

Ayrıca marka/model incelemem mevcut: Goldenfir SSD İncelemesi - Technopat Sosyal

Hocam forumda çok öneren yok fakat ben 3 yıldır bu markayı kullanıyorum. 512GB ve 128GB olmak üzere hiçbir hız düşüşü yaşamadım 530-460MB/s hızlarda geziniyor. Yurt dışından temin edebilecekseniz 1TB olarak almanızı öneririm. 550TL gibi bir fiyata geliyor. Maksimum 30TL vergi ödersiniz. 580TL gibi bir fiyata 1TB'lık SSD. Gerçekten güzel.

Ayrıca marka/model incelemem mevcut: Goldenfir SSD İncelemesi - Technopat Sosyal
Çok bilindik marka değil, bilindik markadan bir tavsiye verebilir misiniz? Ayrıca şimdilik SSD almayı düşünmüyorum.

Geri
Yukarı