Uygun fiyatlı ADSL ISS önerisi

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Elimde AirTies RT-211 ADSL modem var. Öğrenci evindeyim kurulum ücreti olarak yormayacak toplam 300-350₺'ye gelecek bir ISS'e ihtiyacım var.

Gözümde Millenicom var şu anda. İlk aylarda ufak çaplı bir indirim ile kurulum ücretleri dahil 380₺ gibi bir miktara geliyor. Varsa bunun haricinde bu iyidir diyen önerebilirse sevinirim.

Süper hızım olsun değil olay. Şu anda ev sahibinin verdiği interneti kullanıyorum 6Mbps almayı geçtim sürekli internetten düşmek, her gece modem resetletmekten sıkıldım.

Yaz tatiline kadar kullanacağım yani 3-4 ay sonra iptal edeceğim.

Ben yakın zaman önce Netspeed'in derin mağduriyetinden sonra Millenicom'a geçtim. İnternet üzerinden belgeye gerek duymadan süreci tamamlamaları güzel. Zaten standartları sağlayan bir altyapı varsa internet sorunu yaşanmıyor yani en azından şimdilik.

Netspeed'e baktığımda 16/1 paket için 330₺ gibi absürt bir fiyat yazmışlardı. Millenicom en azından indirim ile 210-220₺ gibi bir paraya 16/4 veriyor.

Şu anda aklıma en çok Millenicom yatıyor.

Şu an herhangi bir firmayı kullanıyor musunuz?

Öbür konuda da söyledim kullanmıyorum.

Sadece ev sahibi kendi evinden kablo çekip interneti Switch ile binaya dağıtıyor ben de Switch'teki boş porttan odama kablo çektim kullanıyorum.

Sıfırdan bağlatacağım eve.

Netspeed'e baktığımda 16/1 paket için 330₺ gibi absürt bir fiyat yazmışlardı. Millenicom en azından indirim ile 210-220₺ gibi bir paraya 16/4 veriyor.

Şu anda aklıma en çok Millenicom yatıyor.
Gerçi onlarda da bir duyuru yapıldı:

TTNet harici diğer ISS'lerin fiyatları neyse o baz alınacak. Sanıyorum TTNet'in koyduğu bir temel fiyatlandırma var. Herkes aşağı yukarı o konuma gelecek.

Gerçi onlarda da bir duyuru yapıldı:

TTNET harici diğer ISS'lerin fiyatları neyse o baz alınacak. Sanıyorum TTNET'in koyduğu bir temel fiyatlandırma var. Herkes aşağı yukarı o konuma gelecek.

Bu sabah aradığımda 240₺'ye 16Mbps ADSL verebileceklerini söylediler. Büyük ihtimalle Millenicom ile yollarımı birleştireceğim. Başka fiyatı uygun diyebileceğim bir ISS bir türlü bulamadım. Bulsam da güvenemedim.

Yaklaşık 20dk önce aradım ve ilk iki ay %50 indirimli olacak şekilde paketi satın aldım.

ADSL ile 13Mbps verebiliyormuş altyapım anladığım kadarı ile 11-12 ile sınırlandırır kullanırım yeter ki salak saçma donma kasma vb sorunlarla karşılaşmayayım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı