Uygun fiyatlı direksiyon seti tavsiyesi

kullanıcı1

Hectopat
Arkadaşlar 500TL civarında güzel performanslı alabileceğim direksiyon seti önerebilir misiniz? Bir süre sonra sıkılacağımı bildiğim için çok para vermek istemiyorum, bütçeyi aşabiliriz ama biraz.

Ne kadar istiyorsunuz hocam bir de herhangi bir aksiliği varsa onu da söylerseniz fiyatta ona göre anlaşabiliriz. Bu arada nakit vereceğim direk elden.

Bana birisi verdi kendisi kullanıyormuş ben direksiyonlu oyunları oynamayı sevmediğim için hiç kullanmadım aksiliği var mı bilmiyorum bir de piyasaya baktım 900 TL'den aşağıya veren yok ben sana 500'e satarım. Hani böyle bir fiyat farkı olunca sanki bozuk gibi bir anlaşılma oluyor emin ol bozuk değil ben burada satamadığım için bu fiyata veririm.
Ne kadar istiyorsunuz hocam bir de herhangi bir aksiliği varsa onu da söylerseniz fiyatta ona göre anlaşabiliriz. Bu arada nakit vereceğim direk elden.

Bir de nakit veremeyebilirsin ben Urfa'da yaşıyorum kargoyla gönderirim sana.

Hocam aramızda nasıl bir güven sağlayacağız yanlış anlamayın birbirimizi tanımıyoruz. @CGx
Hocam kim olursa olsun dikkatli ol. Direksiyon eline ulaşmadan verme parayı. Çok dolandırıcı var etrafta şuan. 500 TL'ye 0 bulamazsın zaten orası ayrı konu. Kendi şehrinde varsa satan o şekilde al bence.

@CGx @kullanıcı1 bence sahibindenden alışverişi tamamlayın ayrıca orada param güvende diye seçenekte var.

Hocam kim olursa olsun dikkatli ol. Direksiyon eline ulaşmadan verme parayı. Çok dolandırıcı var etrafta şu an. 500 TL'ye 0 bulamazsın zaten orası ayrı konu. Kendi şehrinde varsa satan o şekilde al bence.

Usta ben buradayım ve dolandırıcı olmadığımı nasıl kanıtlarım? Elimde kaldı diye veriyorum ve bu fiyata hiçbir yerde bulamaz yine de kendisi bilir.
@CGx @kullanıcı1 bence sahibindenden alışverişi tamamlayın ayrıca orada param güvende diye seçenekte var.
Bu mantıklı eğer alıcaksan sahibindene koyarım

Geri
Yukarı