Uygun Fiyatlı Ekipman Önerisi

Bu yaz ekipmanlarımı değiştirme kararı aldım. İnternet forumlarında okuduğum, inceleme videolarını izlediğim ( tamamen ufak kanalların 1 K - 2 K abonesi olan yani reklam yapmadığı belli olan ) kadarıyla bu ürünler çok güzel F/P ürünleri kaliteli sağlam ve konforlu. Kullanan arkadaşlar varsa vereceği kullanıcı yorumları için şimdiden teşekkür ederim.
Dipnot : Lütfen ürünü kullanmayan sadece fanboyluk yapıp Corsair'in Cooler Master'in pahalı ürünlerini tavsiye olarak göstermesin. Aynı fiyat bandındaki tavsiyelerinize açığım, şimdiden teşekkür ederim.
Bu 4 ürünün altındaki yorumlar , izlediğim videolar almam için bir adım öne itti. Şimdiden her şey için çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
James Donkey 619 güzel switchler kullanıyor ama blue switch değil de black switch modelini öneririm ben. James Donkey 710 önermiyorum. Çünkü kısa ömürlü kulaklık. O mousepad alınabilir hızlı ama kontrolü zormuş. Mouse hakkında bilgim yok ama onun yerine Bloody A90'a bakabilirsiniz. Mekanik klavye alternatifi olarak Trust GXT 890 Cada yanına GXT 766 bilek desteği öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı