Uygun fiyatlı fare önerisi

Ogrenciyim. Laptopta kullanmak icin mouse ariyorum. Fiyati olabildigince uygun tutabilecegim mouse ariyorum. Sessiz olmasi tercihim.
A101 gelen phlips ve Bim'e gelen polosmart marka farelere bakabilirsin ikiside gayet güzel fareler ben 60 TL'ye polosmart marka fare aldım memnunum.

Arkadaşın 300 TL bütçesi var çok daha kalitelisini alabilir ve o fareler oyun için değil.
Arkadaş öğrenci olduğunu ve Laptop için istediğini söylemiş herhangi bir oyun için alacağına dair bir şey dememiş ayrıca Oyun için uygun olup olmadığına neden bu kadar eminsiniz anlayamadım. Şuan o fare ile CS GO , HOİ4 , Mafia 2 gibi oyunlar oynuyorum hiçbirinde fareden dolayı bir sıkıntı çekmedim.

Arkadaş öğrenci olduğunu ve Laptop için istediğini söylemiş herhangi bir oyun için alacağına dair bir şey dememiş ayrıca Oyun için uygun olup olmadığına neden bu kadar eminsiniz anlayamadım. Şuan o fare ile CS GO , HOİ4 , Mafia 2 gibi oyunlar oynuyorum hiçbirinde fareden dolayı bir sıkıntı çekmedim.
Hocam ya konu değişmiş ya yanlış konuya yazmışım arkadaş bütçe belirtmemiş en iyisi bütçe belirtmesi.

Geri
Yukarı