Uygun fiyatlı gamepad önerisi

Mongral01

Centipat
Daha fazla  
Belirli bir fiyat aralığım yok. Gidip 2000-3000TL'ye Xbox gamepad de alabilirim. Ama amacım olabildiğince F/P bir ürün almak. Çünkü F/P ürünler fiyat aralığı olarak çok değişkenlik gösteriyor. Bir de Logitech F710 veya F310 dışı önerirseniz daha güzel olur. Zaten beğenmesem de son çare onlardan birini alacağım.

Belirli bir fiyat aralığım yok. Gidip 2000-3000TL'ye Xbox gamepad de alabilirim. Ama amacım olabildiğince F/P bir ürün almak. Çünkü F/P ürünler fiyat aralığı olarak çok değişkenlik gösteriyor. Bir de Logitech F710 veya F310 dışı önerirseniz daha güzel olur. Zaten beğenmesem de son çare onlardan birini alacağım.

F/P arıyorsanız en iyi seçenekler F310 ve F710 olacaktır. Tabii bütçe uygunsa MSI GC30 gibi ürünlere yönelebilirsiniz.

Ben de sızın dusuncenıze benzer bır sekılde Xbox serıes gamepad alabılecekken F310 almıstım bır kola 2K vermek ıstemedıgım ıcın ancak F310'unu elınıze aldıgınızda o eskımıslık soylenenın aksıne kalıtesızlık o kadar yuksek kı bır ay dayanamayıp Xbox kol aldım. Denemeye degmez butcenız varsa. Ergonomık olarak cok vasatlar.

Monster Pusat Clutch alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı