Uygun fiyatlı güç kaynağı olan kasa tavsiyesi

sanliturk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
ceh
Uzun zamandır kendime kasa bakıyorum lakin tasarımını beğendiğim ve donanımlarıma uyacak bir kasa bulamadım.
Güç kaynağı ve disk saklama haznesi bulunan, olabildiğince küçük ve sade bir kasa arıyorum. Uygun fiyatlı olması da benim için bir etken. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Sistem özelliklerim:
Intel S5520SC e-ATX 12x13' anakart.
120MM sıvı soğutma (X2)
2.5 ınch SSD (X4)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan vb yerleri gezmeni oneririm. Cunku ellerinde kalmis satilmayan eski nesil kasalari cok uygun fiyata verebiliyorlar. Benim aldigim kasa Thermaltake'in kasasi. Icinde de yine Thermaltake 700W oldukca kaliteli bir PSU var. Fakat kasanin onunde USB 3 portlari yoktu ve PSU moduler degildi.Yan taraf cam degildi, RGB destegi yok. Fakat on tarafta 25 cm guzel bir fan, 14 cm egzos fani ve ustte 360 mm sivi sogutma bolumu vardi. PSU'su olmayan kasa fiyatina almistim. Boyle kelepir urunler bulabiliyorsun.

Vatan vb yerleri gezmeni oneririm. Cunku ellerinde kalmis satilmayan eski nesil kasalari cok uygun fiyata verebiliyorlar. Benim aldigim kasa Thermaltake'in kasasi. Icinde de yine Thermaltake 700W oldukca kaliteli bir PSU var. Fakat kasanin onunde USB 3 portlari yoktu ve PSU moduler degildi.Yan taraf cam degildi, RGB destegi yok. Fakat on tarafta 25 cm guzel bir fan, 14 cm egzos fani ve ustte 360 mm sivi sogutma bolumu vardi. PSU'su olmayan kasa fiyatina almistim. Boyle kelepir urunler bulabiliyorsun.
Bunu bilmiyordum hocam teşekkür ederim.
E-ATX sığan kasalar biraz pahalı oluyor ayrı ayrı almanızı öneririm.
E-ATX sistemlerin fiyatlarından dolayı kasalarının fiyatları da böyle.

Moderatörler bir kaç konudur benim doğru başlıklarımı, düzeltip yanlış yapıyor. Güç kaynaklı kasa aramıyorum, sadece kasa arıyorum. Dikkat edilirse sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı