Uygun fiyatlı her şey dahil sistem önerisi

erwl

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi günler dilerim. Yaklaşık 6 ay önce 5 yıldır sahip olduğum laptop bozuldu. Üniversite gereği ile çocukluğumdan beri oynamış olduğum oyunlardan uzak kaldım. Yaza girmemiz dolayısıyla yeni bir masaüstü bilgisayar alma düşüncesindeyim fakat bilgisayarın parçaları bu parçaların uyumu veya tercih edilmesi gerekenler konusunda doğruyu söylemek gerekirse hiç tecrübem yok. Klavye ve mouse haricinde sahip olduğum bir ekipman yok dolayısıyla monitörü ve kamerayı da hesaba katarak cevap verirseniz sevinirim. Oynamayı istediğim oyunlara örnek vermem gerekirse Forza 5, Valorant, CS:GO, City Skylines, ETS, GTA V oynamak istiyorum ve tabii sistemimin izin vereceği diğer oyunları da ama sistemi oluştururken bu oyunları baz almamız yeterli olur. Bana FPS konusunda sıkıntı oluşturmayacak ve maliyeti yüksek olmayan bir kasa önerir misiniz? Yine uygun bir monitör söylerseniz de memnun olurum.

Kamera hakkında bir bilgim yok.

Tavsiyen için çok teşekkür ederim. Monitör için daha uygun bir seçenek sunabilir misin?

Arctis 1 çok kötü bir model, alınmaz. Onun yerine Stinger Core öneririm.

Kamera olarak Logitech'in kameralarına bakılabilir. Onun haricinde öneriler iyi.

Tavsiyen için çok teşekkür ederim. Monitör için daha uygun bir seçenek sunabilir misin?

Hocam pp değişmiş tanıyamadım ya :D
@GalaxySal450 hocamın attıklarını alabilirsin.

Geri
Yukarı