Uygun fiyatlı ince mouse pad önerisi

Ince bir mouse pad arıyorum, 3mm olmasın istiyorum. 2mm 1mm gibi ince bir şey varsa atabilir misiniz?

Hayatımda aldığım en iyi mouse pad diyebilirim asla kaymıyor üstü yap gibi ve aşırı ucuz bütün masamı da kaplıyor bunu almanızı şiddetle tavsiye ediyorum

Mouse pad;

Sınırsız :)
Hayatımda aldığım en iyi mouse pad diyebilirim asla kaymıyor üstü yap gibi ve aşırı ucuz bütün masamı da kaplıyor bunu almanızı şiddetle tavsiye ediyorum

Mouse pad;
Deneme amaçlı almıştım, sensörü fazla algılamıyor. Hızlı dönüşler de aktif olarak Log G640 Gigantus V2 Longteng mousepadlarım var. Sadece çok ince mousepadları denemek istiyorum fakat bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Deneme amaçlı almıştım, sensörü fazla algılamıyor. Hızlı dönüşler de aktif olarak Log G640 Gigantus V2 Longteng mousepadlarım var. Sadece çok ince mousepadları denemek istiyorum fakat bulamadım.
LGG Saturn Pro veya Hayale Otsu.

Deneme amaçlı almıştım, sensörü fazla algılamıyor hızlı dönüşlerde aktif olarak log G640 Gigantus V2 longteng mousepadlarım var sadece çok ince mousepadları denemek istiyorum fakat bulamadım.

Ben günlük hayatta kullandığım için tamamen öyle algıladım kusura bakma.

LGG Saturn Pro veya Hayale Otsu.
Güzel mousepadler, Saturn Pro'yu deneme fırsatım olmuştu fakat beklentimi karşılamıyor. Aktif olarak G640 kullanıyorum, zaten tek amaç ultra thin bir mousepad denemek. Türkiye'de bulamadım şahsen, 1mm gaming mousepad.

Güzel mousepadler, Saturn Pro'yu deneme fırsatım olmuştu fakat beklentimi karşılamıyor. Aktif olarak G640 kullanıyorum, zaten tek amaç ultra thin bir mousepad denemek. Türkiye'de bulamadım şahsen, 1mm gaming mousepad.
O zaman direkt Hayale otsu veya Cosmic Glass V2.

Glass v2'yi merak ediyorum şahsen camdı sanırım dümdüz olması lazım bu da uygun benim için onu deneyeceğim muhtemelen teşekkürler.

V2'nin özel baskılı sürümü yakında satışa sunulacak sanırım. Aceleniz yoksa onu bekleyebilirsiniz.
Gelecekte satarsanız iyi fiyatada gider zaten.

Geri
Yukarı