HellStalkeR

Kilopat
Merhaba,

İşlemcim stok fan ve ben BF5 - BF1 - R6 - LoL ve wot gibi oyunlar oynuyorum genelde ağır grafikliler bu yüzden 2.el aldığım sistemim ısınıp zarar görsün istemiyorum bu sebeple termal macununu yenilemek ve uygun fiyatlı bir soğutucu fan almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum bütçem ikisi için 250 ila 300 TL.

Merhaba,

İşlemcim stok fan ve ben BF5 - BF1 - R6 - LoL ve wot gibi oyunlar oynuyorum genelde ağır grafikliler bu yüzden 2.el aldığım sistemim ısınıp zarar görsün istemiyorum bu sebeple termal macununu yenilemek ve uygun fiyatlı bir soğutucu fan almak istiyorum önerilerinizi bekliyorum bütçem ikisi için 250 ila 300 TL.
İmzanızdaki sistem için değil mi?

veya

Nedenlerini yazabilir misiniz niye bunu almalıyım elbette bütçem soğutucu fan için ülkemiz şartlarında çok yetersiz ama mesela bende Snowman düşünüyorum ama neden T6 önerdiniz Ultra'sı daha iyi değil midir?

Veya.

Bu soğutucu sizce kasama uyumlu mudur, Gamepower Crimson guard ARGB ATX, anakartım ise ASUS Prime B450M-KII çift RAM slotlu olan modeli ve neden bu T6 Ultra değil ve T4 değil mesela?

İçinden çıkan macun da fazlasıyla iyi.

İçinden çıkan macun markası vs belli mi?

Snowman T6 çok iyi soğutuyor T6 alabilirsin.

Sizce büyüklüğünden sorun yaşar mıyım? Gamepower Crimson guard ARGB ATX, anakartım ise ASUS Prime B450M-KII çift RAM slotlu olan modeli.

Bu soğutucu sizce kasama uyumlu mudur? Gamepower Crimson Guard ARGB ATX, anakartım ise ASUS Prime B450M-K II çift RAM slotlu olan modeli. Neden bu T6 Ultra değil ve T4 değil mesela?
Uyumludur. T6 Ultra çok sesli, aralarındaki performans farkını @The Man From E.A.R.T.H. ve @BerkayZ87 daha iyi anlatır.
İçinden çıkan macun markası vs belli mi?
Evet, içinden TG-25 macun çıkıyor.
Aslında SE-224-XT, T6'ya göre daha iyi bir tercih olur. İçinden macun çıktığını unuttuğumdan önermemiştim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı