Uygun fiyatlı kablosuz klavye / mouse

Yehure

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, uygun fiyatlı kablosuz klavye ve mouse arıyorum.
Şu komboya bakmıştım ama faresi o kadar küçük ki hiçbir işime yaramayacak gibi hissediyorum. Oyun oynamıyorum, öyle mekanik falan gibi takıntılarım yok. Uygun terimi kişiden kişiye tabii ki değişir ama benim kastım sağlam olarak bulunabilecek en ucuz ürünler. Mouse boyut olarak biraz büyük olursa çok iyi olur.
Şu anki klavyem Rampage'nin ucuz bir klavyesi, klavyede yani pek sorun yaşamam ama mousem G402, ortalama 6 yıldır kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, uygun fiyatlı kablosuz klavye ve mouse arıyorum.
Şu komboya bakmıştım ama faresi o kadar küçük ki hiçbir işime yaramayacak gibi hissediyorum. Oyun oynamıyorum, öyle mekanik falan gibi takıntılarım yok. Uygun terimi kişiden kişiye tabii ki değişir ama benim kastım sağlam olarak bulunabilecek en ucuz ürünler. Mouse boyut olarak biraz büyük olursa çok iyi olur.
Şu anki klavyem Rampage'nin ucuz bir klavyesi, klavyede yani pek sorun yaşamam ama farem G402, ortalama 6 yıldır kullanıyorum.

Klavye bahaya ucuz bakmanızı öneririm. Klavye bu: Piranha Bluetooh Wıreless Keyboard 2375 Kablosuz Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Yeni konular

Geri
Yukarı