Uygun fiyatlı kulaklık önerisi

Bütçe
500 (Değişebilir)

iCharlsOfficial

Centipat
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba sosyalliler, eski kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık alma kararı aldım. Yeni alacağım kulaklığın oyunlarda (Tom Clancy's Rainbow Six: Siege) güzel bir şekilde ses kasmak ve takım arkadaşlarımla durgun bir sesle konuşabilmem gerekiyor. Ayrıca kulaklık süngerinin yumuşak ve kablosunun uzun olması benim için çok önemli.
Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

Merhaba sosyalliler, eski kulaklığım bozulduğu için yeni bir kulaklık alma kararı aldım. Yeni alacağım kulaklığın oyunlarda (Tom Clancy's Rainbow Six: Siege) güzel bir şekilde ses kasmak ve takım arkadaşlarımla durgun bir sesle konuşabilmem gerekiyor. Ayrıca kulaklık süngerinin yumuşak ve kablosunun uzun olması benim için çok önemli.
Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.
Merhabalar Rampage kulaklıkları uygun fiyatlı ve kaliteli eğer rampage olmaz derseniz logitech tavsiye ederim

Rampage firmasının her fiyata uygun bir kulaklığı var bu yanı çok iyi kalite arttıkça fiyatı yükseliyor elbet logitech kulaklıklarının yerini tutamaz hiçbir kulaklık ama dostumuzun yazdığı kadarıyla en uygunu rampage
Bir sürü şikayet var Rampage kulaklıklarla alakalı, forumda da var, okumak ister misin onları :)

Geri
Yukarı