Uygun fiyatlı laptop soğutucu önerisi

Gizem12x

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler. Malum yaz ayındayız bu sebeple bilgisayarım oyunlarda 80-85 dereceyi görüyor. Uygun fiyatlı soğutucu önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim...

80-85 derece gayet iyi değerler.
Soğutucu alsan da yine o değerlerde gezecek bir işe yaramıyor.

5000RPM fanlı olanlar var ama onlar da uygun fiyatlı değil.

Altına bir şey koyup yükseltin yeterli illa alacağım diyorsanız paranız boşa gidebilir.

İyi günler. Malum yaz ayındayız bu sebeple bilgisayarım oyunlarda 80-85 dereceyi görüyor. Uygun fiyatlı soğutucu önerir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim...

Ben 4 tane değiştirdim bir de laptop tamircisi bir abiye sormuştum sadece alt paneli soğutur demişti senin yerinde olsam almazdım aldığım 4 tane de çabuk bozuldu.

Bu laptop soğutucuları tamamen fiyasko, evet bilgisayarın hava deliğine hava girmesini sağlıyor ama zaten bilgisayın içerisinde ki fan hava tahliyesi yapıyor o deliklerden. O yüzden gereksiz.

Laptop kullanığım dönemde hep piyasadaki en uygunu alıp cihazı daha yüksek bir konumda tutardım, derece farkını çok az gördüm, 1-2 derece kadar. Derece olarak etkisi olsun istiyorsan hem soğutucunun hem de bilgisayarının fanları karşılıklı olması daha iyi olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı