Uygun fiyatlı masaüstü seti

ynsyns0

Hectopat
Daha fazla  
Küçük çocuklar için hem görüntülü derslerde kullanmalık hem de çizgi film vs için uygun masaüstü seti lazım nereden temin edebiliriz var mıdır? Öneriniz teşekkür ederim şimdiden.

Abi Oyun Oynamak İçin Falan Değil ya,şu yetecektir ;

Yahu hala Turbox marka "çöp" kasaları bilgisayar sananlar var bütçe belirtirseniz yardım ederiz.
komiksiniz :dd
Yahu hala Turbox marka "çöp" kasaları bilgisayar sananlar var bütçe belirtirseniz yardım ederiz.
bu kadarda olmaz,cidden bir şey derdim ama! söylemiyeceğim,adam,uygun fiyatlı ve (oyun oynamak için değil) eba,çizgi film izleme gibi seçeneklerde demiş,bu fiyat aralığında alınabilecek en ama en iyi masaüstü seti,güzel boş yapmışsın,işine!

Evet sizde biraz öyle Turbox attığınız bilgisyar İ5M 10 yıl önce çıktı bellek frekansı 1600MHz komikmiş değil mi?
baya komikmiş,sanırım yazdığını okumuyorsunuz adamın,çünkü boş beleş konusmayı seviyorsunuz,evet öyle boş beleş de knusuyorsunuz,oyun oynamak için değil,sadece ama sadece çizgi film izlemek ve eba'ya girmek için demiş,ne kadar boş olduğunuz ''MaBi MiLaTtAn KaLmA i5'' demenizden anlaşılııyor,bizde biliyoruz eski bir i5 olduğunu,sadece tarayıcıya girecek bir çocuk için buu bilgisayar yeterli olacaktır boş bey,iyi günler
Bütçeniz Var İse ;
eğer zamanınız var ise de stoğa gelmesi için bunu beklemenizi de önerebilirim ;

Abi Oyun Oynamak İçin Falan Değil ya,şu yetecektir ;
teşekkür ederim bakıcam.
net bir bütçe yok fiyatlar ne durumda haberim yok ama oldukça düşük olması ideal olacak. 1500-2000 civarı olsa iyi olur gibi..
Turbox almayınız efenim, APU sistem işinizi görecektir. Bütçeniz nedir? @Sylveon
Kavgaya gerek yok, Turbox her türlü dandik ve dandik bilgisayar. @xalperkn biraz saçmalamış.
sakinçe yazalım ya saolasun herkes yardımcı oluyor burda. 1500-2000 civarı bulabilsem harika olur aslında ama bilemiyorum ki.. ucuz alıpta birkaç ayda da pert olmasın istiyor insan
baya komikmiş,sanırım yazdığını okumuyorsunuz adamın,çünkü boş beleş konusmayı seviyorsunuz,evet öyle boş beleş de knusuyorsunuz,oyun oynamak için değil,sadece ama sadece çizgi film izlemek ve eba'ya girmek için demiş,ne kadar boş olduğunuz ''MaBi MiLaTtAn KaLmA i5'' demenizden anlaşılııyor,bizde biliyoruz eski bir i5 olduğunu,sadece tarayıcıya girecek bir çocuk için buu bilgisayar yeterli olacaktır boş bey,iyi günler
Bütçeniz Var İse ;
eğer zamanınız var ise de stoğa gelmesi için bunu beklemenizi de önerebilirim ;
teşekkür ederim hepsini incelicem.
Alacak kişi bildiği yerden sipariş edecek bunu tavsiye etsem nasıl olur? Yanına kamera alır ve içine Windows attırır diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı