Uygun fiyatlı mikrofon önerisi

KekSeven71

Hectopat
Merhaba,

Başta Discord olmak üzere kullanılmak üzere 200 lira civarında bir mikrofon aramaktayım. Ses kalitesinin yanında dayanıklı olmasını da istiyorum. USB ses kartım yok, anakarta bağlanacağım. Hali hazırda memnun olduğum bir kulaklığım var, bu sebeple headsetlere pek bakmadım. Ancak, olsun sen para koyup kulaklık ve mikrofonu bir arada al diyorsanız da headset için azami 400 TL bütçem var.

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

1586971437852.png
Trust 22191 GXT 212 MICO USB MİKROFON 210168667 | Trendyol

Merhaba,

Başta Discord olmak üzere kullanılmak üzere 200 lira civarında bir mikrofon aramaktayım. Ses kalitesinin yanında dayanıklı olmasını da istiyorum. USB ses kartım yok, anakarta bağlanacağım. Hali hazırda memnun olduğum bir kulaklığım var, bu sebeple headsetlere pek bakmadım. Ancak, olsun sen para koyup kulaklık ve mikrofonu bir arada al diyorsanız da headset için azami 400 TL bütçem var.

Şimdiden tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Usb ses kartı olmazsa ve mikrofonlu kulaklığı anakartın arkasındaki jaklara bağlarsan ses alamaz mısın? Veya mikrofonu kullanamaz mısın?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı