Uygun fiyatlı mikrofon önerisi

Marco58

Hectopat
Merhabalar, bağlama çalmaktayım ve bunu bazen kayıt altına alıyorum. Kaydı hali ile aldığım için kalitesi çok düşük oluyor. Bunun için bir mikrofon alma kararı aldım uygun fiyatlı olacak şekilde. Ev ortamında sadece enstrümantal olarak kayıt alacağım. Forumda bunu için açılan birkaç başlığa baktım ama fiyatları çok yüksek geldi. Kendim biraz araştırma yaptıktan sonra bir mikrofona ulaştım. Hem bu mikrofon için yorumunuzu hem de daha iyi önerilerinizi istiyorum.

Araştırmamda bulduğum mikrofon;

BM 800 Phantom Power Fiyatları %60 İndirim Ücretsiz Kargo!

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen gün bu mikrofon hakkında epey uzun yazıştık fikirlerimi belirttim. Şuradan okuyabilirsiniz.

Size ekstra önerebileceğim şey Piezo mikrofon denediniz mi daha önce ? Eşik altı falan da deniyor bağlamacıysanız bilirsiniz diye tahmin ediyorum.

Geçen gün bu mikrofon hakkında epey uzun yazıştık fikirlerimi belirttim. Şuradan okuyabilirsiniz.

Size ekstra önerebileceğim şey Piezo mikrofon denediniz mi daha önce ? Eşik altı falan da deniyor bağlamacıysanız bilirsiniz diye tahmin ediyorum
Evet denedim. Fakat bağlamamda bir ekolayzer olmadığı için hiç de hoş bir ses almadım. Ek olarak şöyle ifade edeyim çok çok iyi bir sesi olsun vs. vs. değil beklentim harici bir ses kartımda yok. Phantom power'ın içinde bir ses kartı bulunuyormuş bu yüzden bu ürüne gözüm takıldı. Daha önce hiç kayıt almadım ve mikrafon da kullanmadım. Oyüzden konunun cahiliyim diyebilirim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı