Uygun fiyatlı monitör önerisi

Furkancan29

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar uygun fiyatlı 144 Hz ve 1 ms gecikme saniyeli oyuncu monitörleri olarak hangi modeller vardır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi belirtir misiniz? Bahsettiğiniz özellikle uygun fiyatlı monitörler şunlardır:

Bütçenizi belirtir misiniz? Bahsettiğiniz özellikle uygun fiyatlı monitörler şunlardır:

Bütcem 1300tl ye kadar

Siz pahalı demişsiniz ama curved istiyorsa arkadaş gamebooster öneririm

@YasarPK GameBooster gibi fason ürün satan firmaları önermiyorum. Zira hiçbir işe yaramayan firmalardır, sadece Çin'de satılan ürünlere etiket basıp satar ve reklam ile güven verdirmeye çalışırlar. Daha sonrasında bozulunca muhattap bulamazsınız. Ek olarak o bütçede bilnen en iyi firma var iken, neden fason ürün satan bir firmayı tercih etsin? Sanırım bir arkadaşın sözlerine uyuyorsunuz :)

@YasarPK GameBooster gibi fason ürün satan firmaları önermiyorum. Zira hiçbir işe yaramayan firmalardır, sadece Çin'de satılan ürünlere etiket basıp satar ve reklam ile güven verdirmeye çalışırlar. Daha sonrasında bozulunca muhattap bulamazsınız. Ek olarak o bütçede bilnen en iyi firma var iken, neden fason ürün satan bir firmayı tercih etsin? Sanırım bir arkadaşın sözlerine uyuyorsunuz :)
İster kendim olsun ister netlerde olsun MSI ve gamebosster kadşılaştırdığımda MSI daha düşük gelmişti kalitede

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı