Uygun Fiyatlı Monitör Tavsiyesi

FeelingEternal

Kilopat
Daha fazla  
Geçen yıl parçaları uyguna buldum ve kasa topladım. Sınav, okul derken oyun oynamadığım için hala ekran kartı olmadan kullanıyorum. (i5 6500 var işlemci olarak) Monitörüm de eski bilgisayarımdan kalan Casper "2006aw".

Yakında ekran kartı alacağım 20-24" arası, hdmi girişli fiyatına göre iyi bir monitör önerebilir misiniz? Fiyatları fazla bilmiyorum bütçe olarak da 300-550 arası olabilir tahmini.

Mesela Samsung S22F350FHMXUF iyi midir 420 TL'ye.

Son düzenleme:
Hangi ekran kartını alacağınız önemli. Zira AMD FreeSync destekli bir ekran kartı alacaksanız bütçeyi çok az arttırarak FreeSync destekli bir monitör almalısınız.
Viewsonic VX2257-MHD 21.5" 1ms (Analog+HDMI+Display) AMD Fiyatı
AOC G2260VWQ6 21.5" 75 Hz 1ms (Analog+HDMI+Display) Full HD Fiyatı

Teşekkürler. sınav dönemi oyun oynamadım ama normalde de konsol dışında pek oyun oynamıyorum aslında. :) 1000 lira altında orta seviye bir ekran kartı almayı düşünüyorum. Bu yüzden monitörün çok özelliği olmasına gerek yok aslında HDMI girişli fiyatına göre iyi olsa yeter film, dizi izliyorum genelde. dediğim fiyat aralığında varsa tavsiye bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı