Uygun fiyatli motosiklet eldiveni önerisi

Bir de alakasız olarak bişey soracağım. Bana şubat ayından sonra, yani motosiklet fuarından sonra, motosiklet almak istersem fiyatlar şu ana göre daha pahalı olacakmış doğru mu ?

Ülkemizde bir ürünün ne zaman fiyatının düştüğü görüldü ki? Maalesef %99.9 oranında doğru. Henüz Yamaha zamları açıklamamıştı bile, şahsen ben büyük bir bomba bekliyorum.

Eldiven olarak tavsiyem kesinlikle bu Tahmini Teslimat Zamanı .

O bütçe ile çok çok daha iyileri alınabilir.

%100 Deri, içi kevlar/aramid karışımı astardan oluşan bir eldiven karşısında gösterdiğiniz örnekler pek mantıklı değil.

Düzenleme: Para sınırı yoksa bende bunu tavsiye ederim tabii Knox Handroid Gloves - RevZilla .

%100 Deri, içi kevlar/aramid karışımı astardan oluşan bir eldiven karşısında gösterdiğiniz örnekler pek mantıklı değil.

Düzenleme: Para sınırı yoksa bende bunu tavsiye ederim tabii Knox Handroid Gloves - RevZilla .

Yalnızca karşına çıkan kaliteli ürünleri paylaştım ilk etapta, yine biraz araştırmayla çok daha iyileri bulunuyor. Kaldı ki attıklarımın fiyatları da düşük seviyede.

Bütçe sınırı olmasa zaten Handroid’in yeri ayrı.

Bir de alakasız olarak bişey soracağım. Bana şubat ayından sonra, yani motosiklet fuarından sonra, motosiklet almak istersem fiyatlar şu ana göre daha pahalı olacakmış doğru mu ?
kesinlikle dostüm 2019 fiyatları geldikten sonra fiyatlar özellikle yamaha'da çok yükseliceğini duydum bir motor alım satımı yapan arkadaşımdan tavsiyesi şubata yaklaşmadan motor alınması özellikle yamaha ise

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı