Uygun Fiyatlı Oyun Bilgisayarı için Kasa Tavsiyesi

BarışÖzkan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben uygun fiyatlı oyun bilgisayarı rehberini izledim ve o bilgisayardan toplamak istiyorum. Yakın zamanda satın alacağım. Konuyu açmamın sebebi ise o kasanın Vata Bilgisayar'da şuan bulunmaması. O kasanın yerine önereceğiniz 0-200 TL başka kasa var mı? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman Önermezseniz sevinirim. Tercihim Cooler Master ve içinde 1 adet fan, güç kaynağ olmasından yana.

Son düzenleyen: Moderatör:
• İlk olarak neden Zalman kasa seçimine karşısınız?

• 0 - 200 TL arası bir kasa ve içerisinde PSU pek sağlıklı olmayabilir.

Son düzenleme:
ZALMAN PSU sakın sakın sakın düşünmeyin. 3 hafta önce ZALMAN 700 watt PSU aldım. 3 gün kullandım sonra kasa kendiliğinden güç kesti reset attı. Ondan sonra kapandı yine ben düğmeye bastım açılmadı 5-10 dk sonra tekrar kendiliğinden açıldı. Gece yattım sabah baktım kasa kendiliğinden açılıp kapanıyor bende gittim vatan'a söyledim adam kasayı getir dedi. Götürdüm statik elektrik birikmiş, böyle olduğunda PSU düğmesinden gücü kapat, kasanın güç tuşuna bi kaç kere bas ve sonra PSU'nun gücünü aç düzelir dedi. Adam oradayken sorunsuz açtı eve gelince açıldı 1 saat kadar sonra yine yaptı aynısını götürdüm garantiye verdiler. Çarşamba günü geri geldi şükür şimdilik bişey yok. Ama 2 saat önce uyku modundayken bilgisayar bastım düğmeye sonra kapandı, bastım düğmeye 1 dk sonra açıldı sonra yine kapandı en sonunda bi daha denedim açıldı. Bu dediklerimi göz önünde bulundurarak ZALMAN PSU alın. Benimki şansa denk gelmiş olabilir ama yinede siz bilirsiniz PSU alırken dikkat edin. Kasa olarak kendi kasamı tavsiye edebilirim. Cooler Master CM Storm Sniper Black Edition içinde 3 adet led'li fan var. Hızlarını kasanın üzerindeki düğme ile döndürüp ayarlayabiliyorsunuz. 2 modeli var bu kasanın biri led'li biri led'siz. İçinde PSU vermiyorlar bilginiz olsun.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı