Uygun Fiyatlı Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

fetafull

Kilopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bbu videodaki hoşuma gitti ama aklımda bir kaç soru var.

1- İlerde işlemciyi değiştirmek istersem anakart ve diğer donanımlar yeterli olur mu?
2- Fiyatı biraz daha düşürmek için hangi parçaları çıkarmalıyım (Bütçe kısıtlı, elimde 250 GB'lık HDD var. HDD'yi almasam olur mu?)
3- RAM daha ne kadar ekleyebiliriz ?

( Millet 5000 TL'ye PC bakıyor ben 1700'e nasıl alacağım diye düşünüyorum hayat şartları zor be :D )

Arkadaşlar yardım edermisiniz ?

1700 Lira o kadarda küçük bir bütçe değil bence bunu küçümsemeyin,
Ram'ı öncelikle 4 veya 6 gb olarak yapabilirsiniz sonradan 8 e yükseltilebilir zaten şu anda çoğu oyun 2-3 gb ram istiyor.

İşlemciyi G3258 yaparsın anakartada h81m gibi bir anakart koyarsın.Ekran kartınada kasayada baya bir bütçe kalacaktır istersen Vatan'dan felan toplarım.

Fakat tamda şansına 1698 tlye Technopat tarafından toplanmış bilgisayar var hemen atıyım ;
ia.PNG

Tavsiyem pentium + Amd'den yana olacaktır.Yine bir yerden kısmak istersen HDD'den kısabilirsin birazda Ram'ı kısabilirsin.

Technopatın topladığını toplamak istiyorum ben de zaten ama overclook yapamazsam veya ilerde ekran kartı falan yükseltmeye kalkıp sistem desteklemezse bir sorun yaşarsam diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı