Uygun fiyatlı oyun bilgisayarına parça önerisi?

Daha fazla  
Ardakaşlar technopatın yapmış oldugu uygun fiyatlı oyun bilgisayarı rehberini kendi bütçeme göre uyarladım sizce değişmem gereken parça var mı? Varsa ne önerirsiniz.Bu sistem 1.692 tl. Yaptığım değişiklikler 2tb hdd yi 1tb düşürdüm, 240 sdd yi 120 gb düşürdüm cooler, rc-351 420w kasayı cm-350 500w ile değiştirdim, blizzard t2 mini soğutucuyla x dream soğutucuyu değiştirdim resimlerde gördüldüğü gibi. Bu sistemle ileride ne yapabilirim yapamam, karşılaşabileceğim sorunlar nelerdir? Stok fan yapabileceğim oc ile x dreamle yapabileceğim oc ne kadar fark eder? Ve son olarak parçaları vatan bilgisayarın sitesinden alsam ve faturayla bi bayisine gitsem montaj yapalar mı? image.jpgimage.jpg

Cevaplarınızı bekliyorum.

T2 almayı düşünüyorum fakat vatanın stoklarında yok ve dışarıdan başka bir parça alındığın montaj olmayacağını söylediler eyüpte oturuyorum en yakın bayi alibeyköyde

Gerçekten önerdiğiniz alternatifler çok iyi fakat bütçem belli 1750 tl ve önerilerinizin diğerine göre sağlayacağı katkıyıda kısaca yazarsanız sevinirim

@Silinen üye G3258 ile önerdiğin anakart z97 over clock edilebiliyor mu?

Gerçekten önerdiğiniz alternatifler çok iyi fakat bütçem belli 1750 tl ve önerilerinizin diğerine göre sağlayacağı katkıyıda kısaca yazarsanız sevinirim

@Silinen üye G3258 ile önerdiğin anakart z97 over clock edilebiliyor mu?

Z97 yonga setli bir anakart ile yeni nesil Broadwell işlemcileri kullanabilirsiniz. Ayrıca seçtiğiniz soğutmanın yeterli olacağını sanmıyorum.
Evet Z97 ile stabil bir o.c performansı sağlayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı