Uygun Fiyatlı Oyun Bilgisayarına Sapphire R9 270X Dual-X Oc ?

MBO

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, uygun fiyatlı oyun bilgisayarı toplama rehberinizdeki şu meşhur PC'den toplayacağım.
  • G3258 işlemci
  • t2 mini soğutucu
  • h81-m plus anakartı sipariş etmiş bulunmaktayım

Kafama takılan durum ekran kartı ile ilgili. 750 ti strix oc yerine linkini vermiş olduğum bu ekran kartını tercih etsem rehberde belirttiğniz Cooler Master RC-351-KKP420-N2 420Watt kasa ve güç kaynağı ile uyumlu olur mu ? Genel anlamda bir sorun yaşar mıyım ?

Sapphire R9 270X Dual-X Oc

Bu durum hakkında beni daha iyi yönlendirebileceğiniz yorumlara açığım saygılar sevgiler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka olarak Sapphire tavsiye etmem ama 420 Watt sistem bu kartı da kaldırır. Öte yandan sistemdeki PSU biraz gürültülü çalışıyordu ki bunu videoda belirttik, sonuç değerlendirmesinde. Mümkünse PSU'yu daha üst bir model ya da farklı bir model alın. Almışken 500W alın derim.

Aceleniz yoksa ekran kartı için biraz daha bekleyin vatan' da web 'e özel yılbaşı kampanyaları olucak. Ekran kartını daha ucuza getirebilirsin. Tabi web' den alabiliyorsan imkanın varsa.

Marka olarak Sapphire tavsiye etmem ama 420 Watt sistem bu kartı da kaldırır. Öte yandan sistemdeki PSU biraz gürültülü çalışıyordu ki bunu videoda belirttik, sonuç değerlendirmesinde. Mümkünse PSU'yu daha üst bir model ya da farklı bir model alın. Almışken 500W alın derim.

Merhaba ağabey, bende Sapphire'nin R9 280 Dual-X modelini alacaktım, ne için tavsiye etmiyorsunuz? Alacağım karta rakip olabilecek, FarCry4, Watch Dogs, BF4 gibi oyunları ultra'da açabilecek 600-650TL bütçesinde başka kart var mı? Teşekkürler

Tavsiyenize uyup sapphire düşüncemden kurtuldum ve konuyu açtıktan sonra fazlaca ilgilenme şansım olmadı yoğunluktan dolayı bu sebepten de özür diliyorum. Kasamıda minimum 500w olarak belirledim.

Ekran kartı konusunda şuan amd kulvarından vazgeçip Gtx 760 lara yönelmiş durumdayım nvdianın yazılım konusuda güçlü oluşu buna sebep oldu ve yılbaşına çeyrek kala uygun bir gtx 760 indirimi bekliyorum.

Bu seferde hangi markanın gtx 760'ına olta atacağıma karar veremedim çekirdek hızının önemini sizlerden öğrendik neredeyse tüm gtx 760 ların çekirdek hızları birbirine yakın 100mhz bir farkı var bellek hızları da öyle Sizlerden birde hangi gtx 760 a yönelmemin doğru olacağı hakkında bilgi almak istiyorum umarım başınızı ağrıtmıyor ve aynı konuları tekrar etmiyorumdur.
Edit : Forumda buna benzer bir konu daha önce açılmış tembelliğime veriniz tercihim Asus yada Msi tarafına olacak indirimi bekleyeceğiz bakalım bizlere ışık tuttuğu için technopat ekibine ve tüm technopatlara teşekkürü borç biliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı