Uygun fiyatlı sistem toplama

Haklısın valla kardeş.
Neden öyle uçuk parçalar yazdın 2006 da almış olduğumuz pentium d işlemcili beko marka bir bilgisayar var anakartı yanmıştı değişti falan babama şöyle ucuz yollu işe yarayacak bir bilgisayar toplamak istiyorum

2. El sitelerinden bütçenize uygun bir bilgisayar bakın. Siz şu fiyat aralığında güncel veya eski bir sistem olsun diye belirtmezseniz arkadaşlar da normal olarak sistem önerisini giriş seviyesinde güncel parçaları önererek yapacaklar burda bir yanlışlık yok.

İnternette gezinme ve youtube'den video falan izleme hocam bunun için fiyat vermeye gerek var mıki mümkün olduğunda bu işlevleri görebilecek en ucuz bir şekilde bir kasa arıyorum ama toplamak istiyorum aslında amaç toplamak birazda ;

Ekran var ve 2006 da almış olduğumuz bilgisayarın kasası ve klavyesi v.s var en ucuz bir şekilde iş görecek bilgisayar parçaları alıp toplamak istiyorum

Sen xeon bir sistem al.

Sen xeon bir sistem al.
Dalgamı geçiyorsun sen? Xeon işlemcileri ne kadar iyi ve pahalı bir işlemci türleri. Dedicated sunucularda kullanılıyor. Ciddi bir şey soruyoruz ama yoruma bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Film ve internette gezinme amaçlı kullanılacaksa laptop almanı öneririm çok daha iyi olur.

Film ve internette gezinme amaçlı kullanılacaksa laptop almanı öneririm çok daha iyi olur.
Öyle ucuza laptop var mı? Ama onun temizliği vb. ben toplamak istiyorum aslında.

Son düzenleyen: Moderatör:
Link: Tahmini Teslimat Zamanı
Şimdi bir şey bilip bilmeden konuşmayı keser misin? Arkadaşın dediği gibi laptop da güzel olur. mesela vatanda hem tablet hem bilgisayar olan tabletler var ya onlardan olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…