Uygun fiyatlı sistem toplama

AMD'nin A10 9700 veya A8 9600 APU'larıyla bir sistem alabilirsiniz. Hem uzun ömürlü olmuş olur.
1200₺ civarı A8 9600 sistem toplanabilir.

Dostlarım, ben 1.000-8.000 TL arası efsane sistem toplarım, mümkünse düşük bütçeli sistemleri bana toplatın hatta Jira ve Neko'ya sorun bakalım nasıl topluyorum diye? :D Çekilin bakalım birde ben yapayım.

Bu sistemi alabilirsin, içindeki bütün parçalar fıstık gibi:

Ekran Kartı: MSI VGA GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OC GT1030 2GB GDDR5 64b DX12 PCIE 3.0 x16 (1xHDMI 1x DVI) NVIDIA MSI

İşlemci: AMD Athlon X4 950 3500 AM4 BOX 3.8 GHz 2 MB İşlemci - AD950XAGABBOX

RAM: Team T-Force Vulcan DDR4 8GB 2400Mhz Gaming Soğutuculu Ram Bellek (TM4TVUL240081RD)

Anakart: msi mb am4 a320m pro-vd/s ms-7a36v1.0 matx amd soket am4 (ryzen)

HDD: Toshiba P300 1TB SATA 3.0 dahili Harddisk HDWD110UZSVA

Kasa: DARK 500W DRAGON PENCERELİ 3 FANLI OYUNCU ATX KASA DKCHDRAGON500 En Uygun Fiyatlarla Bilisimport.com'da

Toplam Fiyat: 2.162 TL

Monitör Full HD 1080p çözünürlükle HDMI ve 75Hz desteklidir, yani filmleri akıcı bir şekilde izleyebilir, HDD ise hızlı ve forumun gözdesidir.

Dostlarım, ben 1.000-8.000 TL arası efsane sistem toplarım, mümkünse düşük bütçeli sistemleri bana toplatın hatta Jira ve Neko'ya sorun bakalım nasıl topluyorum diye? :D Çekilin bakalım birde ben yapayım.

Bu sistemi alabilirsin, içindeki bütün parçalar fıstık gibi:

Ekran Kartı: MSI VGA GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OC GT1030 2GB GDDR5 64b DX12 PCIE 3.0 x16 (1xHDMI 1x DVI) NVIDIA MSI

İşlemci: AMD Athlon X4 950 3500 AM4 BOX 3.8 GHz 2 MB İşlemci - AD950XAGABBOX

RAM: Team T-Force Vulcan DDR4 8GB 2400Mhz Gaming Soğutuculu Ram Bellek (TM4TVUL240081RD)

Anakart: msi mb am4 a320m pro-vd/s ms-7a36v1.0 matx amd soket am4 (ryzen)

HDD: Toshiba P300 1TB SATA 3.0 dahili Harddisk HDWD110UZSVA

Kasa: DARK 500W DRAGON PENCERELİ 3 FANLI OYUNCU ATX KASA DKCHDRAGON500 En Uygun Fiyatlarla Bilisimport.com'da

Toplam Fiyat: 2.162 TL

Monitör Full HD 1080p çözünürlükle HDMI ve 75Hz desteklidir, yani filmleri akıcı bir şekilde izleyebilir, HDD ise hızlı ve forumun gözdesidir.
Güzel bilgisayar sıradan birisi için ama dostum bana çöp bilgisayar lazım :D alt tarafı sadece webde sıradan bir gezinti haber okuma HD video izleme falan

Ya bana şöyle 1000 tl ve altı bir bilgisayar önersenize :D neden 2 bine çıkıyor fiyat

Xeon sistem senin için en iyisi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Güzel bilgisayar sıradan birisi için ama dostum bana çöp bilgisayar lazım :D alt tarafı sadece webde sıradan bir gezinti haber okuma HD video izleme falan

Ya bana şöyle 1000 tl ve altı bir bilgisayar önersenize :D neden 2 bine çıkıyor fiyat
Güzel kardeşim anlıyorum seni fakat şimdi 0 aldığın parçalar direk 2000TL gibi bir fiyat çıkıyor senin yapacağın bir tane bilgisayarcıya gidip düşük bütçeli laptop istemek internette felan gezineceğim diyorsun yatağında orda burada oynarsın. Bunu neden öneriyorum dersen bende de var 200 TL ye laptop aldık bilişimciden miss gibi dizi ,film izliyorum içine Metin2de yüklerim ara sıra. Sen 0 toplarsan işin içinden çıkamazsın.

Pc toplama bence bunun işletim sistemi var klavye var vs. Laptop al kurtul işini görür kesinlikle 1000-1500 TL arası bir laptop.

Şöyle monitörlü bir sistem de benden :
Yeni Bit Eşlem Resmi.jpg

Sana güzel bir tane işini görecek yaparız, bütçe ne kadar peki? Eğer ki 2.000 TL ise sana Monitör + İşletim Sistemi dahil bir sistem toplarım hatta bazı oyunları Yüksek ayarlarda bile açar, Full HD 1080p video oynatabilecek, hızlı bir tane yapalım?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı