Uygun fiyatlı SSD önerisi

• Konuyu başlatan Ryze0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 462
Gigabyte iyidir ama 120 GB diske 400 TL vermek pek mantıklı durmuyor. Ucuz bir disk aranıyorsa bu alınabilir.

Çıkılırsa bu da olur.

Gigabyte iyidir ama 120 GB diske 400 TL vermek pek mantıklı durmuyor. Ucuz bir disk aranıyorsa bu alınabilir.

Çıkılırsa bu da olur.

Kronik sorunlu olduğunu bilerek alınmalı o zaman hocam.

Neye göre açılmaz hale gelecek? 13 senelik bilgisayar ile render alacak hali yok.
En ucuzların neredeyse hepsi kalitesiz SMI kontrolcü ile geldiği için dostum. Okuma-yazma hızları da hemen çöker büyük ihtimalle. Örnek:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
JD120'nin stoğu kalmamış ama diğer versiyonları (JD240 gibi) yine aynı.

Son düzenleme:
Kronik sorunlu olduğunu bilerek almalı o zaman hocam.

Sorun gökten yağarak gelmiyor herhalde. Test sonuçları ortada. Realtek kontrolcü ve YMTC NAND kullanıyormuş.

3,5 yıllık James Donkey bu durumda mesela.

Sorun gökten yağarak gelmiyor herhalde. Test sonuçları ortada. Realtek kontrolcü ve YMTC NAND kullanıyormuş.

3,5 yıllık James Donkey bu durumda mesela.

Hemen bir şey olmaz ama bu fiyata bu kadar hocam. Ben şahsen çok önermiyorum. SSD giderse, içindeki bilgileri de yanında götürebilir.
Bu konuyu görmüştüm. Konudaki SSD'nin teki iyi yanı; hayatta olması. Okuma-yazma değerleri ve sağlığı pert. @William Butcher Bu arada Hi-Level SATA SSD hakkındaki bilgilerin kaynağını atar mısınız hocam? Ben bulamadım.

Çıkılırsa bu da olur.

Bu SSD aklıma yattı bunu alacağım birkaç güne.

Geri
Yukarı