SU630 SSD düzgün çalışmıyor

selo2004

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, kullandığım SSD Adata 240 GB SU630 ve bu SSD'yle gerçekten çok sorun yaşamaya başladım. Sistemi toplayalı 3 ay falan oldu SSD ilk başta hiç böyle yapmıyordu ancak şu an gerçekten çok kötü kendi kendine hiçbir şey yapmadan kapasitesi doluyor. Şu an 25 GB kaldı içinde bir CS:GO bir PUBG bir de Rust yüklü. Bir şey indirmeye çalıştığımda attığım resimdeki gibi kullanım %100 gözüküyor ve bilgisayar kullanılamaz hale geliyor. Çok yavaşlıyor ve uygulama inmiyor. 40 GB yer vardı Rust'ı güncellemeye tıkladığımda yine dondu SSD ve tekrar baktığımda 10 GB yer azalmışti bir kere daha denedim aynısını bu seferde 8 GB yer daha azaldı ve hiç adım kat edilmedi güncellenmedi yani. Bu arada güncellemede 1.6 GB fazla değil yani. Bu durumda ne yapmam gerekiyor? Öğrenciyim yeni SSD alacak durumum yok şu an. Yardımcı olun lütfen şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (42).png
    Ekran Görüntüsü (42).png
    159,2 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleyen: Moderatör:
Yüklediğin uygulamalar ek dosyalar depolayabilir diskine kontrol et. 240G disk’in C diskini, sistem geri yükleme için eski dosyaları sil yer aç. Ayrıca oyun dosyalarına bak bakalım kaç GB.

Arama kısmına depolama yaz. Resimdeki gibi geçici dosyalara tıkla ve hepsini seçip sil.

1.png

Sonra arma kısmına tekrar gel ve "disk" yaz resimdeki gibi İndirilenler hariç diğerlerini seç ve temizle.

2.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı