Uygun Fiyatlı SSD Önerisi

balvenie

Hectopat
Masaüstü bilgisayarım için 480GB SSD aramaktayım. Toshiba OCZ TR200 fiyat olarak çok iyi ve çoğu kişinin sorun yaşadığı belirtilmiş, Adata SU modelleri de kronik sorunlu denmekte, geriye Samsung gibi markalar kalıyor. Hangi SSD markasını ve modelini önerirsiniz?
(M.2 aramıyorum.)

Son düzenleme:

Bütçeniz varsa Samsung'tan şaşmayın derim. Ben 500 GB'lik modelini kullanıyorum.

Onun haricinde Kingston, Gigabyte ve Crucial markalarının SSD'lerine de bakabilirsiniz.

James Donkey, HI-LEVEL, SanDisk gibi markalara bulaşmayın derim.

NVMe arıyorsanız Corsair Force MP510 veya Adata XPG SX8200 modeline bakabilirsiniz.

480 GB versiyonunu önerir misiniz? Fiyat, okuma ve yazma rakamları gayet uygun.
Kullananların çoğu memnun, bir kısmı çok ısındığını söylüyor. Teknoloji şans işidir.

Son düzenleme:
Ben 2 aydır Toshibanın belirttiğiniz SSD sini kullanıyorum ve şuanlık hiç sorun görmedim
Bütçeniz varsa Samsung'tan şaşmayın derim. Ben 500 GB'lik modelini kullanıyorum.

Onun haricinde Kingston, Gigabyte ve Crucial markalarının SSD'lerine de bakabilirsiniz.

James Eşek, HI-LEVEL, SanDisk gibi markalara bulaşmayın derim.

NVMe arıyorsanız Corsair Force MP510 veya Adata XPG SX8200 modeline bakabilirsiniz.

Kullananların çoğu memnun, bir kısmı çok ısındığını söylüyor. Teknoloji şans işidir.
Arkadaşın dediği gibi teknoloji şans işi
Masaüstü bilgisayarım için 480GB SSD aramaktayım. Toshiba OCZ TR200 fiyat olarak çok iyi ve çoğu kişinin sorun yaşadığı belirtilmiş, Adata SU modelleri de kronik sorunlu denmekte, geriye Samsung gibi markalar kalıyor. Hangi SSD markasını ve modelini önerirsiniz?
(M.2 aramıyorum.)
Bı kişi sorun yaşar Toshiba SSD de diğeri yaşamaz ben 2 aydır bı sorun vs. Yaşamadım zaten 2 yıl garantisi var bişey olursa servise gönderirim

James Donkey 240 GB aldım bütçem ona uygundu. Sistem montajladım daha yeni 2 hafta oldu sanırım bir sorununu görmedim açma değerleri pc yi gayet güzel pubg felan kısa sürede açıp map yüklüyor...memnun kaldım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı