Uygun fiyatlı Steam key almak için site önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar selam, malumunuz Steam Dolar'a geçtiğinden beri oyun almak bayağı zor. Ancak 2014'ten beri Steam'den hiç ayrılmadım. 650 civarı oyunum var. Birçoğu AAA ancak almak istediğim oyunlar da oluyor. En uygun hangi siteden Steam key alabilirim? Bak burası Steam'e göre daha mantıklı fiyatları diyebileceğin bir yer var mıdır? Teşekkürler.

Arkadaşlar selam, malumunuz Steam Dolar'a geçtiğinden beri oyun almak bayağı zor. Ancak 2014'ten beri Steam'den hiç ayrılmadım. 650 civarı oyunum var. Birçoğu AAA ancak almak istediğim oyunlar da oluyor. En uygun hangi siteden Steam key alabilirim? Bak burası Steam'e göre daha mantıklı fiyatları diyebileceğin bir yer var mıdır? Teşekkürler.

Kabasakal.

Kabasakalonline tavsiye ederim. Şahsen buradan aldıklarım,
Spiderman remastered
Spiderman Miles Morales
Uncharted
God of War
Horizon zero dawn
Soulstice
Ama çoğunu geçen sene aldım eskiden daha uygundu fiyatlar 115 TL days gone 199 TL god of War almıştım 😂 ama şimdiye göre yine fiyatlar çok iyi.

Kabasakalonline tavsiye ederim. Şahsen buradan aldıklarım,
Spiderman remastered
Spiderman Miles Morales
Uncharted
God of War
Horizon zero dawn
Soulstice
Ama çoğunu geçen sene aldım eskiden daha uygundu fiyatlar 115 TL days gone 199 TL god of War almıştım 😂 ama şimdiye göre yine fiyatlar çok iyi.
Çok teşekkürler herkese ama bütün oyunları görebileceğim listeyi bulamadım kabasakal da. Link var mı ?

Geri
Yukarı