Uygun fiyatlı telefon önerisi

Ferit2003

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bu yaz TEOG'dan çıkıp liseye yerleşeceğim. Ve dedem bana yeni telefon alacak. Daha önce hiç telefonum olmamıştı. Dedemi de fazla zorlamak istemiyorum çünkü maddi olarak biraz sıkıntısı var. Hangi telefonu önerirsiniz? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi forumlar.

Uygun fiyatlı ama para sınırı yok bu nasıl bir tabir? Discovery 2 modeli ne önerilecek ne de alınacak bir modeldir. Tam olarak bütçe söylersen daha iyi yardımcı oluruz. P9, A8 2016, S6, Note 5, Sony X, X Compact, Zenfone 3, Lenovo P2, J7 Prime, P9 Lite, P9 Lite 2017, J7 2016, A5 2017 modellerine bakabilirsin. Paralel ithalat garantili olarak ise Mİ5 modelleri, A9 PRO, C9 PRO, C7 modellerine bak derim.

İyi günler. Bu yaz TEOG'dan çıkıp liseye yerleşeceğim. Ve dedem bana yeni telefon alacak. Daha önce hiç telefonum olmamıştı. Dedemi de fazla zorlamak istemiyorum çünkü maddi olarak biraz sıkıntısı var. Hangi telefonu önerirsiniz? Cevaplarınızı bekliyorum. İyi forumlar.
Kardeşim bende bir yıl öncesinin TEOG'undaydım başarılar dilerim. Lenovo K6 veya K6 note alabilirsin ben K5 kullanıyorum, memnunum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı