Uygun fiyatlı VR gözlük önerisi

Hayır. Gözlük normalde 2600 TL yanına 900 TL'de Amazon istiyor (vergiler, gümrük girişi çıkışı vs). Fakat o 900 TL'yi ürün elinize geçtikten 6 ay sonra iade olarak alıyormuşsunuz. Alan herkes öyle diyor.

O zaman bayağı iyi sağ ol ama benim bir de ekran kartına ihtiyacım var uygun fiyatlı VR uyumlu ekran kartı linki atabilir misin pek fazla ekran kartı bulamadım VR uyumlu teşekkürler.

O zaman bayağı iyi sağ ol ama benim bir de ekran kartına ihtiyacım var uygun fiyatlı VR uyumlu ekran kartı linki atabilir misin pek fazla ekran kartı bulamadım VR uyumlu teşekkürler.
Oyunları rahat oynamak istiyorsan GTX 1060 ve üstü öneririm. Hem bu modeller VR destekli.

Teşekkürler.MSI olmalı değil mi?
Herhangi bir marka olur fakat tabi ünlü markaları (msi,asus v.b) tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktir. Bu arada gözlüğü almadan önce aklınızda kalan bir soru var ise sorabilirsiniz; elimden geldiğince yanitlarim.

Son düzenleme:
Nasıl yani oyuna yeni başladımda?
Oyun içinde karakterinizi değiştirebiliyorsunuz ama arkadaş özel karakterler yok diyor. Ben var diye biliyorum kaldırılmış olabilir (ki imkansız insanların hala özel karakterler yaptığını gördüm) uzun süre takip etmedim.

Edit: Kablosuz halinde özel karakter olmayabilir belki o anlamda demiş olabilir. Çünkü bilgisayara bağladığınızda steamden oynuyorsunuz, bağlamadığınızda gözlüğün içine yüklediğiniz oyunları oynuyorsunuz (Oculus'un kendi platformu üzerinden). Oculus platformundaki bazı oyunlar da steamdekinden farklı olabiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı