Uygun hızlı internet servis sağlayıcı önerisi

Hat değerinde crc hatası mevcut bina içi tesisatta ek var mı varsa ek yapılan kablo açıkta mı ek düzgün yapılmış mı oksitlenme var mı bir tesisatçıya kontrol ettirmen gerekli diye düşünüyorum tabii sen taahhütsüz bir ISS'ye geç sıkıntı çıkarsa bile farklı bir ISS'ye geçiş yapabilirsin eski aboneliğin var galiba aboneliğini iptal ettirme geçiş yöntemi ile diğer ISS'ye geçersin boşu boşuna bağlantı ücreti ödemezsin. Türk Telekom da isen sana geçemezsin gibi palavra sıkabilir bana böyle yaptı direte direte geçemezsin diye ben tüknet'e geçtim ve sıkıntısız kullanıyorum daha önce TurkNet'ten aboneliğimi sonlandırmıştım sırf sıkıntı oluyordu bağlantı kopuyordu Türk Telekom'a geçtim bu yüzen tesisattan kaynaklandığını anlayınca sıkıntıyı düzelttim taahhüt bitince yine TurkNet'e geçtim.

Tahadüttümün bitmesine 3 gün kaldı.

Buyurun İSS'ler hakkında bir makale yayınlamıştım. Yardımcı olacağına inanıyorum.

Ancak şunu eklemeliyim: Konu biraz eskide kalıyor. Netspeed'in sanırım bugünlerde havuzları çok yoğun ve hız düşmesi çok bariz görülüyor. Şimdilik Netspeed kullanmayın tahminimce ilerleyen zamanda kapasite arttırımına gideceklerdir. Şimdilik TürkNet güzel olabilir ama müşteri hizmetleri sorunludur. Ben Comnet kullanıyorum fiber altyapımda. Ondan da memnunum. Ping için TürkNet ve Comnet en iyileridir.

Yeni konular

Geri
Yukarı