Uygun Playstation Nereden Alınabilir?

berk1937

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Super Mario World
İyi geceler. Slim Kasa, 320GB üstü 2 kollu (duruma göre 1 de olabilir, çok önemli değil), kırılmış ve çok temiz olmasa bile temiz bir PS3 arayışındayım. İçinde oyun olmasa da olur, kırık olsa yeter benim için.

Yalnız 2006'da çıkmış bu cihaz için aradığım kriterlerde Sahibinden, Letgo tarzı sitelerde çok uçuk fiyatlar gördüm (600TL üstü). 500 Liranın altında bulabileceğim bir yer bilen bilgilendirirse memnun olurum.

Bilgisayarımda RetroArch aracılığı ile NES, SNES, PS1, SEGA, Atari vs. tarzı konsolların oyunlarını oynamaktayım. Çok üst düzey sistem gereksinimleri isteyen oyunları oynayamadığım için, PS3'te eski ve yakın geçmişteki oyunları oynamak istiyorum. PS4'e para vermek istemiyorum. Bu işi 500 Liranın altında halletmek istiyorum. Doların artışından olsa gerek, geçen seneye göre 2. el fiyatları artmış, keşke geçen sene alsaydım.

4:3 IPS küçük bir monitörüm var, onda oynamayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı