Uygun taşınabilir internet önerisi

Jankiy

Decapat
Daha fazla  
Dostlar selam. Bana VINN gibi internet lazım. Şu anda bahçedeyim ve altyapım yok. Dolayısıyla taşınabilir uygun internet önerisi istiyorum. İyi bayramlar.

Dostlar selam. Bana VINN gibi internet lazım. Şu anda bahçedeyim ve altyapım yok. Dolayısıyla taşınabilir uygun internet önerisi istiyorum. İyi bayramlar.

VINN'ın gelişmiş versiyonu Superbox'a bakabilirsiniz ancak çok fazla şikayet eden var. Araştırmanız gerekiyor.

Bundan bir ay öncesine kadar Vodafone Red Limitsiz kullanıyordum. 4G telefon hattı bildiğiniz. İstanbul'da yerine göre 12mbps gibi değerlere düşse de bulunduğum bölgede en az 100mbps civarı download, 15mbps upload alıyordum. Cihaz ayarlarından internet paylaşımını açınca da modem görevi görüyordu. 179liraydı sanırım. Hem sınırsız telefon hattı hem de internet hizmeti gibi kullanıyordum. Zaten kotalı olanlar da 150 lira altında değil sanırım. Bir araştırın isterseniz.

Superbox düşünüyordum fakat izlediğim bütün videolarda kötü bir deneyimden söz ediyorlardı Vodafone redbox düşünüyorum şu anlık herhalde kota limiti de yok.

Geri
Yukarı