Uygun telefon tavsiyesi

lennythecat

Centipat
Hocalarım merhaba. Telefon konusunda asiri derecede kotu oldugumu belirterek baslamak istiyorum. Aradigim ozellikler:

1.Uzun yol vs. cok kullanacagim icin navigasyon yerine kullanilacak cogunlukla.
2. WhatsApp
3. Internette dolasmak
4. Donmamasi (Teknolojik aletler dondugu zaman bazen cileden cikabiliyorum :).)

Bunlari kolaylikla yapabilecegim en uygun telefon onerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocamlar merhaba. Telefon konusunda asiri derecede kotu oldugumu belirterek baslamak istiyorum. Aradigim ozellikler:

1.uzun yol vs. cok kullanacagim icin navigasyon yerine kullanilacak cogunlukla.
2. WhatsApp.
3. ınternette dolasmak.
4. donmamasi (teknolojik aletler dondugu zaman bazen cileden cikabiliyorum :).)

Bunlari kolaylikla yapabilecegim en uygun telefon onerilerinizi bekliyorum.

Xiaomi Note 8 Pro bu marka ile ilgilenmiyorsaniz Samsung düşünürseniz Samsung A50. Bunun altında bir telefon uzun ömürlü olarak görmüyorum.

Xiaomi Mi A3 öneririm ben Note 8le mi A3 arasında kaldım Note 8'in kronik sorunları var asla önermem mi A3 al gayet memnunum.

1.Uzun yol vs. çok kullanacağım için navigasyon yerine kullanılacak çoğunlukla.
Sürekli navigasyon kullanmak batarya düşmanıdır, özellikle kullanım esnasında şarj etmen gerekiyorsa. Bunu yerine navigasyon almanı tavsiye ederim. Şehirler arasında kullanılacaksa tabi. Telefonda bulunan uygulamalar trafik yoğunluğuna göre rota oluşturduğu için şehir içinde telefon daha avantajlı.

Hocam acikcasi bu ozellikleri kolaylikla yapabilecehim en uygun bir telefonu ariyorum. 1000-2000 civari olursa sevinirim ama o fiyat araliginda yok diyorsaniz 5000 TL ye kadar cikabilirim.

Hocam acikcasi bu ozellikleri kolaylikla yapabilecehim en uygun bir telefonu ariyorum. 1000-2000 civari olursa sevinirim ama o fiyat araliginda yok diyorsaniz 5000 TL ye kadar cikabilirim.

Daha 1 ay once hallettim o isi hocam :)
1000TL'ye alacağınız telefon navigasyonda kasar.

Maksimum 5000TL bütçe ile S10 Lite öneririm. Süperdir.

Kalan parayı bağışlarsınız.

Sürekli navigasyon kullanmak batarya düşmanıdır, özellikle kullanım esnasında şarj etmen gerekiyorsa. Bunu yerine navigasyon almanı tavsiye ederim. Şehirler arasında kullanılacaksa tabi. Telefonda bulunan uygulamalar trafik yoğunluğuna göre rota oluşturduğu için şehir içinde telefon daha avantajlı.
Tavsiye edeceginiz bir navigasyon var midir hocam?

Geri
Yukarı