Çözüldü Uyku modu Denetim Masası'ndan komple nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

olecut

Centipat
Merhaba arkadaşlar, "powercfg.exe /hibernate off" komutu ile > "denetim Masası\Donanım ve Ses\Güç seçenekleri" bölümündeki (hazırda beklet ve hızlı başlatmayı aç) adlı 2 ayarı komple kaldırabiliyoruz ve tabii "on" komutu verdiğimizde ise tekrardan aktifleştirebiliyoruz yani denetim masamıza çağırabiliyoruz, benim merak ettiğim şey ise şu uyku modu denen zımbırtıyı komple yukarıda bahsettiğim bölümden nasıl kaldırabilirim, birden fazla (yaklaşık 50) kadar bilgisayarda kapatacağım için aynı yukarıda bahsettiğim komut gibi tüm bilgisayarlarla uyumlu bir kod olması gerekmekte, herkese teşekkürler, iyi günler diliyorum.
(Kodun mümkünse kayıt girdisi versiyonu yerine CMD versiyonu rica olunur tekrardan teşekkürler. <3)
-----------------------
Kullandığım sistem;
Windows 11 Pro 21h2.
i5 9300H.
8 GB RAM.
GTX1050.

Hibernate Off.png

Sleep.png

Çözüm
Denedim çalışmıyor maalesef.

Hmm bu yazdığınız kodda baştaki çizgiler olacak mı onları silipte yazdım ama bir de silmeden yazayım 1 dk.
Tamamdır hocam denedim 18 olacaktı değil mi oldu bu da bana ait. Ve gene BAT olarak değiştirin. Bu seferki garanti :)

Tamam hocam sıkıntı yok basmanıza soru olarak sormamışsınız benım attıgım koddakı mesajın altında rapor tusu var basıp diğere basın ve açıklamaya en iyi cevap yazıp gönderin moderatorler halleder ve başka sorunuz olursa sorabilirsiniz. İyi akşamlar.

Tamam hocam sıkıntı yok basmanıza soru olarak sormamışsınız benım attıgım koddakı mesajın altında rapor tusu var basıp diğere basın ve açıklamaya en iyi cevap yazıp gönderin moderatorler halleder ve başka sorunuz olursa sorabilirsiniz. İyi akşamlar.
Çok teşekkürler, İyi akşamlar dilerim.
1636215273029.png

Yeni konular

Geri
Yukarı