Çözüldü Uyku Modu Sonrası Mavi Ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

192809

Kilopat
Uyku modu sonrası oyun açılırsa mavi ekran alıyorum sürekli. RAM'leri kaç kez test ettim artık bilmiyorum, hepsi temiz. XMP kapalı, OC yok. GPU sürücüsü güncel. Kafayı yiyeceğim. 011921-59109-01.rar çözülmüyor lanet sorun. Ne yapmam gerek artık? @Ma'at

Çözüm
Uyku moduna almayı bıraktım. Sorun çözüldü. Windows Update denmesinin bir anlamı yok. Sıfırdan kurulum yaptım en güncel şekilde. Sfc'ye de gerek yok. Daha dün temiz kurulum yapıldı. Sanal bellek kapatmak daha çok işe yaramış gibi gözüküyor.
Ben lise 2'ye gidiyorum ve bilgisayar bağımlısı sayılırım bu yüzden dayım derslerime odaklanmam için bilgisayarıma format attı ve şifre koydu işte o zaman aynı sorun bende de başladı bilgisayarın (dizüstü) sadece ekranını indirince 4-5 saniye sonra Windows'un hata sesi geliyordu ve açtığımda "bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı hata bilgileri toplanıyor" hatası veriyordu dayım bir çözüm bulamayınca bende tekrar bilgisayarıma format attım ve düzeldi ( neden bu kadar uzattım bilmiyorum ama format atınca bende düzeldi :D )

Artı -1 Eksi
Uyku moduna almayı bıraktım. Sorun çözüldü. Windows Update denmesinin bir anlamı yok. Sıfırdan kurulum yaptım en güncel şekilde. Sfc'ye de gerek yok. Daha dün temiz kurulum yapıldı. Sanal bellek kapatmak daha çok işe yaramış gibi gözüküyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı