Uyku modunda otomatik uyanma sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Oktay Kapudan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde(2-3 ay önce) bilgisayarımı uyku moduna geçirdiğimde 2 saniye uyuyup sonra uyanıyordu, bunun üzerine biraz araştırdım ve güç planlarına girip gelişmiş güç seçeneklerinden karma uyumaya izin ver kısmını KAPALI hale getirdim ve sorun hallolmuştu. Ve bu sabah bilgisayarımı uyku moduna aldığımda yine aynı şeyi uykuya girdi, fan sesleri vs. herşey durdu, herşey olması gerektiği gibiydi ve 2 saniye sonra kendi kendine sanki ben klavyeden bir tuşa basmışım gibi uyandı ve karşıma parola ekranı geldi.

Bunun üzerini güç planı seçeneklerinden karma uyuma kısmını tekrar kontrol ettim ve bir terslik olmadığı halde sorun yaşadığımı gördüm. Karma uyumayı bu sefer açıkken de, kapalıyken de denedim ama sonuç hüsran.

Lütfen yardım edin şuanda sinirlerim çok bozuk, tek ümidim Technopat.net yıllardan beri tek işe yarar bulduğum site sizsiniz.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bıos güncellemesi varsa yapın. Bios'a girp default işlemini yapın. Ardından güç profillerini varsayılana çekin. Dengeli mod'u seçip, tekrar deneyin. Kullandığınız sstem laptop mu, masaüstü mü?

Yardımınız için teşekkürler, fakat sorun µTorrent'ten kaynaklanıyormuş indirme yapıyordum da :D indirme sırasında uykuya izin vermiyormuş... Yinede teşekkürler, iyi çalışmalar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı